Інвесторам

У 2017 році компанія «Viteo» розпочала реалізацію нового для України проекту, що орієнтований на розширення виробничих можливостей вітчизняного агропромислового комплексу.

В межах проекту заплановано будівництво заводу з переробки сільськогосподарської продукції та встановлення першої в Україні лінії виробництва сушених овочів та фруктів.

Для досягнення найкращих результатів до будівництва виробничого корпусу будуть залучені провідні фахівці галузі. Усі технологічні процеси на заводі здійснюватимуться на обладнанні лідерів серед світових виробників та відповідатимуть національним стандартам якості.

Нашою метою є створення ефективного виробничого підприємства, яке забезпечить умови для виготовлення якісних сушених овочів та фруктів. Створення широкого асортименту високоякісної конкурентної української продукції є пріоритетним завданням інвестиційного проекту «Viteo».

Отримати більше інформації щодо інвестування проекту Ви можете у представників компанії. Для оперативного зв’язку телефонуйте нам або звертайтесь за нижче наведеною формою.

Контакти
Україна, 02098, м. Київ,
вул. Юрія Шумського, 1 оф.112
+38 (044) 332 88 86
office@viteo.com.ua