Історія

Завдяки унікальним властивостям і універсальності у використанні, конопля є чудовою поновлюваною сировиною. Переробка цієї дивної стародавнього рослини з кожним роком набуває все більшого значення для сучасної економіки.

Ще в 10 сторіччі до нашої ери конопля вважалася важливою сільськогосподарською культурою світу для провідних галузей промисловості. З неї виготовляли волокно для тканин і такелажу, лампове масло для освітлення, папір, ліки і їжу, тощо.

Народи, які населяли територію сучасної України, використовували різні вироби з конопляної сировини понад 4 тисячоліть тому. Зокрема, знахідки археологів, що датуються періодом трипільської культури, говорять про високий рівень конопляного ткацтва. Пізніше вона теж мала величезне промислове значення, особливо з XV по початок XX століть.

На сьогоднішній день, ця галузь в Україні зазнала колосальної рецесії через обмеження на законодавчому рівні та низький рівень обізнаності населення про те, що з коноплі можна виготовляти понад 25 тисяч різних продуктів та товарів.

Контакти
Україна, 02098, м. Київ,
вул. Юрія Шумського, 1 оф.112
+38 (044) 332 88 86
office@viteo.com.ua