3.13.23.3

Про нас
Про нас
VH - Ваш надійний партнер у переробці конопель.

Ласкаво просимо в світ, де в пріоритеті людські цінності, як-от здоров’я, єдність, щастя, успіх і довголіття.

Viteo Hemp – українська Агро група, яка разом з партнером Арніка Органік, вирощує та переробляє конопляну сировину. Вже запущена перша лінія з виробництва волокна різного ступеня доопрацювання, що поставляється для підприємств переробної промисловості відповідно до технічних вимог замовника. Передова агротехніка та використання сучасних технологій дозволяє максимізувати урожайність і контролювати якість на кожному етапі виробництва – від вибору насіння до продажу продукції.

Наше волокно може бути використане у різних напрямках промисловості: композитній, будівельній, паперово-целюлозній, текстильній, тощо. Органічне зерно коноплі  традиційно постачається для харчової промисловості.

Ми прагнемо бути корисними:

  • Для людей, розкриваючи цінні властивості і способи практичного застосування конопель.
  • Для планети, використовуючи безпечні методи ведення сільського господарства та вирощуючи екологічно чисту для землі культуру – природну альтернативу синтетичним продуктам.
  • Для партнерів, забезпечуючи взаємовигідне співробітництво.
  • Для клієнтів, пропонуючи високоякісну продукцію і кращий в своєму сегменті сервіс.
Історія

Завдяки унікальним властивостям і універсальності у використанні, конопля є чудовою поновлюваною сировиною. Переробка цієї дивної стародавнього рослини з кожним роком набуває все більшого значення для сучасної економіки.

Ще в 10 сторіччі до нашої ери конопля вважалася важливою сільськогосподарською культурою світу для провідних галузей промисловості. З неї виготовляли волокно для тканин і такелажу, лампове масло для освітлення, папір, ліки і їжу, тощо.

Народи, які населяли територію сучасної України, використовували різні вироби з конопляної сировини понад 4 тисячоліть тому. Зокрема, знахідки археологів, що датуються періодом трипільської культури, говорять про високий рівень конопляного ткацтва. Пізніше вона теж мала величезне промислове значення, особливо з XV по початок XX століть.

На сьогоднішній день, ця галузь в Україні зазнала колосальної рецесії через обмеження на законодавчому рівні та низький рівень обізнаності населення про те, що з коноплі можна виготовляти понад 25 тисяч різних продуктів та товарів.

Продукція

Переваги

Високий потенціал вирощування

Ми маємо можливість використання тисяч гектарів посівних площ на території України, в тому числі понад 20 000 га землі нашого партнера «Арніка Органік» для вирощування органічної продукції.

Діюче виробництво

Перша лінія переробки трести коноплі вже працює в Полтавській області і забезпечує наших клієнтів та партнерів продукцією у вигляді волокна різного ступеня доробки в залежності від технічних вимог.

Розширення виробництва

Ми готові до збільшення потужності виробництва для задоволення зростаючого попиту наших клієнтів.

Всім

Ми впевнені, що зі зростанням популярності на екологічно безпечні технології та продукцію, волокно конопель займе одне з провідних місць на світовому ринку збуту. Запрошуємо нових партнерів і клієнтів розділити з нами шлях до успіху!

Зв'язатися з нами