«Жахливо» корисна морква

Морква – дворічна рослина сімейства зонтичні з перисто-розсіченним листям. Існує думка, що батьківщиною моркви є Афганістан, де й зараз вирощується велика кількість її сортів. В Європу вона потрапила тільки в X-XIII століттях. Помаранчевий вид моркви з’явився вперше в Голландії в XVII столітті. Зараз налічується близько 60 видів моркви. Вони відрізняються між собою вагою, кольором, довжиною і діаметром коренеплоду, а також кількістю і висотою бадилля.
Спочатку наші предки вирощували моркву не задля коренеплодів, а заради ароматного запаху листя і насіння. Тільки потім вчені в галузі медицини розкрили всю користь та шкоду моркви. Морква як культура різниться на столову й кормову.

«Страшно» полезная морковь

Заведено вважати, що в цьому овочі є тільки користь, та шкода моркви здається нереальною. Однак й до її вживання є протипоказання. Занадто багато моркви, соку або чаю в раціоні – теж шкідливо. Це може привести до пожовтіння шкіри. Жовтувато-помаранчевий відтінок – результат того, що організм не може переробити надлишки каротину в вітамін А, особливо в дитячому віці.
Деякі жінки, у пориві схуднути, сідають на морквяну дієту, а у результаті отримують «каротинову» жовтяницю, при якій шкіра, нігті, очі набувають певний жовтуватий коліру. Це викликано передозуванням вітаміном А.

Шкідливі властивості моркви ще полягають в тому, що насіння цього овочу є сильним алергеном. На шкірі можуть виникати висипання, з’являється кропивниця. Знайомі випадки, при яких відбувається набряк носопролігу, порушується дихання. Якщо у вас алергія на цей овоч, краще виключити його з раціону харчування.
Овоч багатий клітковиною, тому може викликати розлад шлунку. Це показник слабкої мікрофлори кишківника. Варто обмежити споживання моркви й морквяного чаю при загостренні виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, при запаленні тонкої кишки, при гастритах з підвищеною кислотністю, при наявності каменів у нирках.

Однак, всупереч усім протипоказанням, корисні властивості цього овоча зовсім не перебільшені.
У цій таблиці показано вміст харчових речовин на 100 г їстівної частини.

Харчова цінність

Калорийність 35  Ккал
Білки 1,31  г
Жири 0,1  г
Вуглеводи 6,8  г
Харчові волокна 2,3  г
Органічні кислоти 0,31  г
Вода 87  г
Моно- та дісахариди 6,76  г
Крохмаль 0,2  г
Зола 1,03  г

Вітамини

PP 1  мг
Бета-каротин 12,03  мг
A (РЕ) 2000  мкг
B1 (тіамин) 0,062  мг
B2 (рибофлавін) 0,071  мг
B5 (пантотенова к-та) 0,3  мг
B6 (піридоксин) 0,1  мг
B9 (фолієва к-та) 8,95  мкг
C 5,021  мг
E (ТЕ) 0,4  мг
H (біотин) 0,062  мкг
К (філлохинон) 13,1  мкг
PP (ніациновий еквівалент) 1,1  мг

Макроелементи

Кальцій 27,5  мг
Магній 38,1  мг
Натрій 20  мг
Калій 199  мг
Фосфор 56  мг
Хлор 63,2  мг
Сірка 6  мг

Мікроелементи

Залізо 0,71  мг
Цинк 0,4  мг
Йод 5,21  мкг
Мідь 81  мкг
Марганець 0,21  мг
Селен 0,1  мкг
Хром 3,07  мкг
Фтор 54  мкг
Молібден 20,6  мкг
Бор 200,1  мкг
Ванадій 99,3  мкг
Кобальт 2  мкг
Літій 6,045  мкг
Алюміній 324  мкг
Нікель 6,05  мкг

Необхідно зауважити, що при сушінні моркви, вітамінна цінність не зменшується, а калорійність дещо нижча, ніж у сирого коренеплоду.

Корисні властивості моркви

Морква корисна під час різних захворювань: недокрів’ї, бронхітах, деяких шкірних, серцево-судинних захворюваннях, загоєнні ран та особливо для очей. Типовий прояв А-вітамінної недостатності – куряча сліпота, коли розлади зору виникають в сутінки й вночі. Але не весь каротин всмоктується й засвоюється. Синтез вітаміну і його засвоєння можливі тільки за умов нормально функціонуючої печінки, достатній кількості жовчі. Найкраще вітамін А засвоюється з жиром. Тому овочі, що містять каротин, найдоцільніше вживати з жирами рослинного або тваринного походження.

Морква надає організму антисептичну, глистогінну, демінералізуючу, жовчогінну, знеболюючу, відхаркувальну, протизапальну, противосклеротичну дію. Вона також посилює діяльність залоз шлунково-кишкового тракту. Як профілактичний засіб морквяний чай (з сушеної моркви) знімає втому, покращує апетит, колір обличчя і зір, послаблює токсичну дію антибіотиків на організм, зміцнює волосся й нігті, підвищує опірність до простудних захворювань.

Контакти
Україна, 02098, м. Київ,
вул. Юрія Шумського, 1 оф.112
+38 (044) 332 88 86
office@viteo.com.ua