Малина

Малинові джеми, варення та повидло Viteo готуються виключно зі свіжозібраних добірних ягід малини, що вирощується в екологічно чистому регіоні України. Завдяки спеціальній технології приготування у готовій продукції максимально зберігаються корисні речовини, натуральний смак та аромат малини. Штучні барвники, згущувачі та консерванти – відсутні.

Слива

Сливові джеми, варення та повидло Viteo готуються із соковитих слив без кісточок. Добірні плоди вирощуються в екологічно чистому регіоні України. Завдяки спеціальній технології приготування у готовій продукції максимально зберігаються корисні речовини, натуральний смак та аромат смородини. Штучні барвники, згущувачі та консерванти – відсутні.

Черешня

Джеми, варення та повидло Viteo з черешень готуються із соковитих ягід черешні без кісточок. Добірна черешня вирощується в екологічно чистому регіоні України. Завдяки спеціальній технології приготування у готовій продукції максимально зберігаються корисні речовини, натуральний смак та аромат черешні. Штучні барвники, згущувачі та консерванти – відсутні.

Смородина

Смородинові джеми, варення та повидло Viteo готуються із добірних ягід чорної смородини, що вирощується в екологічно чистому регіоні України. Завдяки спеціальній технології приготування у готовій продукції максимально зберігаються корисні речовини, натуральний смак та аромат смородини. Штучні барвники, згущувачі та консерванти – відсутні.

Абрикос

Абрикосові джеми, варення та повидло Viteo виготовлені зі свіжозібраних стиглих і соковитих плодів абрикоса, що вирощується в екологічно чистому регіоні України. Завдяки спеціальній технології приготування у готовій продукції максимально зберігаються корисні речовини, натуральний смак та аромат абрикосу. Штучні барвники, згущувачі та консервантів – відсутні.

Яблуко

Яблучні джеми, варення та повидло Viteo готуються із соковитих яблук без кісточок. Добірні плоди вирощуються в екологічно чистому регіоні України. Завдяки спеціальній технології приготування у готовій продукції максимально зберігаються корисні речовини, натуральний смак та яблучний аромат. Штучні барвники, згущувачі та консерванти – відсутні.

Полуниця

Полуничні джеми, варення та повидло Viteo готуються виключно зі свіжозібраних добірних полуниць, що вирощуються в екологічно чистому регіоні України. Завдяки спеціальній технології приготування у готовій продукції максимально зберігаються корисні речовини, натуральний смак та аромат полуниці. Штучні барвники, згущувачі та консерванти – відсутні.

Вишня

Вишневі джеми, варення та повидло Viteo готуються із соковитих вишень без кісточок. Добірні ягоди вишні вирощуються в екологічно чистому регіоні України. Завдяки спеціальній технології приготування у готовій продукції максимально зберігаються корисні речовини, натуральний смак та аромат вишні. Штучні барвники, згущувачі та консерванти – відсутні.

Хрін

Хрін виготовляється за традиційним українським рецептом та поєднує у собі ідеальну комбінацію пікантності основного компоненту – кореня хріну, та ніжності додаткових інгредієнтів на, Ваш смак, – столового буряка, лимону чи майонезу. Продукція містить в своєму складі виключно натуральні компоненти.

Хрін є смачною приправою до рибних та м’ясних страв.

 

Гірчиця

Гірчиця виготовляється за традиційним українським рецептом та забезпечує ідеальне смакове поєднання усіх компонентів. Широкий асортимент продукції дозволяє обрати улюблені відтінки смаку – від вишуканої легкості французьких традицій до пікантності української класичної кухні. Продукція містить в своєму складі виключно натуральні інгредієнти.

Кожен різновид гірчиці додасть особливого смаку простим стравам з риби чи м’яса.